Meikapa izmaksas

Meikaps, Meikups vai makeup ir sejas, matu un citu ķermeņa daļu uzkopšana un uzpucēšana ar dažādiem līdzekļiem, lai tie izskatītos daudz labāk un iegūtu pēc iespējas pietuvinātu perfektam izskatu. Bet cik tad šis meikups maksā un kā lai nosaka šo modes priekšmetu cenu, un vai tā ir atbirstoša ikdienas valkāšanai? LielakKosmētikas industrija visā pasaulē ir vairāk kā 200 miljardu apgrozījuma bizness un tas pamatā sastāv no dažām lielajām multinacionālām kompānijām, kas tad arī ražo, reklamē un izplata šīs make-up kosmētikas. Kas es uzzināju, ka visa kosmētikas industrija ir tik milzīgi liela, tas uzreiz liek padomāt, ko gan citu ar šo naudu cilvēce varētu iesākt, un ja 200 miljardus novirzītu tādām problēmām, kā globālā sasilšana, kosmosa izpēte vai novecošanas risināšana, tad noteikti, ka mēs būtu daudz tālāk tikuši visās šajās jomās. Bet cik tad īsti izmaksā kosmētika ikdienas lietošanai?

Lai pareizi noskaidrotu, cik tad izmaksā kosmētika, mums sākumā ir tik tiešām jāsaprot, ka katra sieviete kosmētiku valkā savādāk un no viena ekstrēma, kur visa seja ir nomālēta vai arī no otra ekstrēma, kur meik-up netiek lietots vispār mēs varētu izvēlēties vidējo ceļu. Pamatā sievietes lieto kosmētiku ikdienā , lai mazliet uzfrišinātos, bet lielākās kosmētikas kārtas tiek izmantotas tieši saviesīgajos pasākumos un tur, kur uzturas vairāk cilvēku, jo tad sievietes vēlas izskatīties skaistas un negrib parādīt savas grumbiņas vai sejas nepilnības.

Kosmētikas izmaksās ir jārunā par acu uzkopšanas līdzekļiem, tušām, pūderiem, tonējošajiem krēmiem, acu ēnām, lūpu krāsām un dažām citām mazsvarīgākām lietām. Pamatā visi iepriekš minētie priekšmeti sievietei izmaksās aptuveni 30-50 Eiro, un tie būs derīgi no 1 līdz 3 mēnešiem atkarībā no tā, cik bieži tie tiks lietoti. Tas nozīmē, ka gadā kosmētikā sieviete iztērē no kādiem 150 līdz pat 1000 Eiro un tas nebūt nav maz, tāpēc arī ir redzams, kā šī industrija var būt ar vairāk kā 200 miljardu apgrozījumu gadā. Bet galvenās problēmas es uzskatu ir tur, kur sievietes izvēlas pirkt kosmētiku ar, piemēram, dažādiem kredītiem, nevis sakrāt un tad pirkt, jo šī jau tad var tikt uzskatīta par problēmu un diezin vai šo naudu varēs tik viegli atdot, jo tā būtībā neko papildus neļauj nopelnīt, jo labs izskats ir vajadzīgs tikai ļoti retās profesijās. Meikapam būtu jābūt tikai kā papildinājumam nevis visas dzīves galvenajam un bieži vien sievietes bez šiem mālējumiem izskatās daudz labāk, kā ar tiem, bet viņas parasti to nesaprot.

Posted in: Bez tēmas