9 Greisas Kellijas stila noslēpumi – vai kā var vienā tēlā apvienot vienkāršību un greznību

Greisa Patrīcija Kellija – amerikāņu aktrise, Monako firsta Renjē III sieva. Dzimusi 1929. gadā 12. novembrī Filadelfijā.

Augums: 170cm, svars – 58 kg.

Parametri: 86 cm – 61 cm – 89 cm.

Greisa Kellija ir izsmalcinātas gaumes iemiesojums, kurš ir raksturīgs visīstākajai princesei. Viņas stils, kā elegances paraugs, ir iemūžināts Losandželosas stila Alejā. Vienmēr nevainojami un attiecīgi saģērbusies Holivudas zvaigzne izskatījās apbrīnojami gan mājīgā atmosfērā, gan arī sauktajās vakariņās.

Kellijas vārds mūžīgi būs saistīts ar leģendāro kāzu kleitu, visslavenāko somu Hermes, sniegbaltiem cimdiem, māku nēsāt aksesuārus un brilles. Kas tad kalpoja par stila pamatu Greisai un kāpēc mūsdienās tik daudzas sievietes cenšas atdarināt viņas ģērbšanās stilu?

  1. Fasona vienkāršība.

Greisa Kellija publikas priekšā nekad neparādījās neiedomājama griezuma kleitās. Topošās kinozvaigznes gaume tika formēta jau bērnībā: meitene ir izaugusi miljonāra – sportista un foto modeles ģimenē, kurā valdīja stingri uzskati par meitenes audzināšanu.

Greisa pieturējās pie klasiskā stila, veiksmīgi pievienoja saviem tērpiem dažādus aksesuārus. Klasiskais krekls bija viņas garderobes mīļākais apģērbs.

  1. Ledus un liesmas.

Plati, gaisīgi svārki, akcents smalkajai jostas vietai, izmeklēti apavi, mežģīņu ielaidumi, krītošs audums – Greisa Kellija ģērbās neiedomājami sievišķīgi un atstāja trauslas fejas iespaidu. Pēc viņas ārējā izskata reti kurš varēja pateikt, ka aiz šī maiguma slēpjas enerģiska, mērķtiecīga meitene.

Alfrēds Hičkoks Greisu ir nosaucis par “Vulkānu zem sniega”, kas pilnībā atbilst viņas būtībai. Onassis vienreiz mēģināja Greisas vīru Renjē savest kopā ar skaistuli Merilini Monro, bet princi viņa nemaz neieinteresēja. Viņas tēls Renjē likās pārāk atklāts un “karameļu salds”. Ne ledus, ne uguns! Bet Greisa Kellija bija izsmalcināta lēdija, sākot ar smaidu un beidzot ar kurpītēm. Atturīga no ārpuses, bet pēc dabas ļoti kaislīga. Tāpēc, Greisa Kellija, iesaka: “ Esiet kā vulkāns zem sniega” – tas apbur! Vīrietis ir mednieks, viņu neinteresē mēdījums, kurš pats dodas rokās.

“Atkailināta sieviete nav interesanta, tāpēc, ka visa ir redzama. Cita lieta, ja viņas figūra ir redzama zem kleitas un ne jau tāpēc, ka kleita ir pieguļoša, bet tāpēc, ka tā, katras kustības iespaidā viļņojas pa sievietes ķermeņa kontūrām un atstāj vietu fantāzijām”. Greisa Kellija.

  1. Aristokrātiskais tēls.

Maksimāls dabīgums uzklājot meikapu, dārgi audumi, tērpi pēc pasūtījuma haute couture, minimums zelta un briljantu rotaslietu. Greisa zināja veidus, kā izskatīties karaliski.

  1. Ja kāzu kleita, tad visizsmalcinātākā!

Tās šūšanai tika iztērēts vairāk nekā kilometrs zīda tafta, aptuveni 125 metri Briseles mežģīņu, milzīgs daudzums pērļu un viens mēnesis cītīga dizaineru darba. Greisas Kellijas kāzu kleita tika atzīta par vienu no dārgākajām kleitām visu kāzu kleitu vēsturē.

‘’Sieviešu emancipācija liek sievietēm zaudēt savu noslēpumu”. Greisa Kellija.

  1. Sniegbalti cimdi.

Tomijs Hilfigers uzskatīja, ka neviens nemāk tik dabiski un izsmalcināti nēsāt baltus cimdus, kā Greisa Kellija. Viņa dienas laikā deva priekšroku īsiem cimdiem, bet vakarā – gariem.

  1. Soma Hermes Kelly.

Šis modelis tika radīts jau pagājušā gadsimta 30 – gados, bet savu popularitāti ieguva tikai pēc 20 gadiem, kad Kellija to sāka izmantot, lai noslēptu savu, mazliet grūtniecības laikā noapaļoties sākušo vēderiņu. Uzmācīgie paparaci rezultātā uzmanību veltīja tikai somai.

  1. Apaļi auskari.

Ikdienas dzīvē Kellija gandrīz nekad neuzvilka karājošos auskarus. Viņa vienmēr priekšroku deva elegantākiem auskariem.

  1. Veiksmīgi izvēlēti aksesuāri.

Pērļu kaklarota, smalka siksniņa, interesanti sasieta šalle vai lakats – Greisai patika likt akcentus.

  1. Laikam un vietai pareizi izvēlēts apģērbs.

Kellija bija pirmā, kura atklāti sāka nēsāt mokasīnus, kreklus un šortus ikdienas dzīvē. Pat, tad, kad Greisa jau bija firsta sieva, viņa vilka sporta bikses ar paaugstinātu jostas vietu un devās zirgu izjādē. Viņa izskatījās vienādi eleganta gan parkā kopā ar bērniem, gan ballē -zvaigžņu vidū.

Princese ar karalisku stāju, blondā skaistule no labas ģimenes, talantīga aktrise un lieliska mamma – tas ir Greisas Kellijas tēls, kurš sasaucas ar augstu pašvērtējumu un uzmanību veltītu detaļām.

‘’Sievietes dabiskā loma ir būt par atbalstu ģimenei”. Greisa Kellija.

 

 

Posted in: Bez tēmas